Alarmlı Saat + Süre Ölçer

Ücretsiz Alarmlı Saat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma AVG Labs
Sabahları alarmı erteleyenler için son derece etkili, 25 milyonu aşkın kişi tarafından indirilmiş, android cihazlar için ücretsiz bir alarm uygulamasıdır.

Sabahları uyanmakta güçlük çekiyorsanız ve alarmı sürekli erteliyorsanız, bu uygulamayı ücretsiz olarak andorid cihazlarınıza indirmeniz size faydalı olacaktır.

Alarmlı Saat, alarmı ertelemenizi önleyecek ve rahatça uyanmanızı sağlayacak birçok özelliği içeren şekilde geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama, çeşitli biçimlerde özelleştirilebilme seçenekleri sunuyor. Yanlışlıkla alarmı kapatmayı önleyici ekstra büyük erteleme düğmesi, alarmı kapatmak için matematik işlemi çözme seçeneği gibi birçok özellik mevcut. Genel olarak uygulamanın seçenekleri şu şeklide; Sevdiğin müziği seçme olanağı sunan, müzikli alarm, yumuşakca artan ses şiddeti, rastgele şarkılı alarm, erteleme ya da kapama için matematik problemi çözme, ekstra büyük erteleme düğmesi, süre ölçerli kısa uyuklama alarmı, her erteleme sonrası azalan erteleme süresi, maksimum erteleme sayısı ayarlama, otomatik erteleme, otomatik kapatma, dahili süre ölçer. Uygulamanın çalışabilmesi için telefonunuzun açık olması gerekiyor.

Daha Fazla Göster
Alarmlı Saat + Süre Ölçer indir